Eng|Esp صفحه اصلی|درباره موسسه|نقشه سایت|تماس با ما
عناوین جدیدترین اخبار
آخرین مهلت اخذ پذیرش تحصیلی برای شهریور ماه سال 98 کشور اسپانیا
پیام تبریک نوروز 98 موسسه دانش گستر کوه نور
اقدام برای ترم بهمن سال 97
آغاز اخذ پذیرش تحصیلی متقاضیان برای شهریور ماه سال 97 کشور اسپانیا
تخفيف ويژه موسسه دانش گستر كوه نور به مناسب روز دانشجو
تمجید رسانه‌های اسپانیایی از ایران/ شاگردان کی‌روش بهترین دوره خود را تجربه می‌کنند
کی‌روش: چرا ناراحت؟ چی از این بهتر؟/ بازی با پرتغال و اسپانیا حداقل ۴ میلیون دلار پول نیاز داشت
واکنش سرمربی اسپانیا به هم‌گروهی با ایران
پارسال ۷ هزارگردشگر اسپانیایی به ایران سفر کردند
تقدیر فدراسیون فوتبال اسپانیا از بانوی هنرمند ایرانی
بعد از ابراز تمایل اسپانیایی‌ها؛ فرانسوی‎ها هم دوست دارند با ایران هم‌گروه شوند
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 27517
 بازدید امروز : 193
 کل بازدید : 6081022
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0/2656
ورود کاربر
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[ عضویت ]
نظرسنجی - زمان
از چه طریق با سایت موسسه آشنا شده اید؟

موتور جستجوی گوگل یا یاهو
Facebook
اینترنت
دوستان
سایت وزارت علوم
تراکت تبلیغاتی
پیامک تبلیغاتی
روزنامه
سایر موارد

نمونه قرارداد وزارت علوم

بسمه تعالي

قرارداد خدمات اعزام دانشجو به خارج از كشور

     این قرارداد بین مؤسسه: دانش گستر کوه نور  به شماره ثبت: 26789  به نشانی: تهران، بلوار مرزداران، خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان 7 غربی، پلاک 8، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23.   به تلفن: 44272450  و صاحب امتیاز: خانم ژیلا ظفری كه در این قرارداد «مؤسسه» نامیده می‌شود از یك طرف و آقای/خانم:                               فرزند:                     به شماره شناسنامه:                  محل تولد:                   تاریخ تولد:                    کدملی:                       تلفن ثابت:                  تلفن همراه:                       به نشانی:                                                 كه در این قرارداد «متقاضی» نامیده می‌شود از طرف دیگر و با شرایط زیر و با توجه به مفاد دستورالعمل نظارت بر فعالیت مؤسسات و شركتهای خدمات اعزام دانشجو به خارج از كشور مصوبه شماره 45622/ت 27034 هـ جلسه مورخ 14/8/1382 هیات محترم وزیران جمهوری اسلامی ایران منعقد می‌شود و مفاد آن به استناد ماده ده قانون مدنی بین طرفین و یا قائم آن لازم الاتباع است. توجه: جزئیات بیشتر در پیوست دو صفحه­ ای قرارداد آورده شده است.

ماده 1: موضوع قرارداد

موضوع قرارداد عبارت از ارائه خدمات مربوط به اعزام دانشجو به خارج از كشور مي‌باشد كه ارائه خدمات تحصيلي نظير مشاوره، اخذ پذيرش مورد درخواست متقاضي، اقدام به درخواست ويزا ، كمك جهت اخذ رواديد تحصيلي، كمك جهت اخذ ثبت اقامت و مانند آن مي‌باشد.

ماده 2: مدت قرارداد

مدت اعتبار قرارداد از تاريخ امضاء قرارداد تا پايان يافتن تعهدات طرفين مي‌باشد.

 

ماده 3: مبلغ قرارداد به شرح ذيل محاسبه مي‌شود

بمنظور رعايت يكنواختي حق الزحمه ارائه خدمات موضوع قرارداد به شرح زير محاسبه خواهد شد:

1 ) مشاوره بصورت رايگان مي باشد.

2 )هزينه‌هاي اخذ پذيرش، اخذ رواديد و خدمات انتقال و اسكان در محل تحصيل به قرار زير خواهد بود:

الف : اخذ پذيرش از دانشگاههاي مورد تائيد تا حداكثر 50% يكماه مقرري دانشجوي بورسيه مجرد در كشور محل تحصيل

ب : اخذ رواديد حداكثر 20% يكماه مقرري دانشجوي بورسيه مجرد در كشور محل تحصيل

ج : ارائه خدمات راهنمايي، انتقال و اسكان اوليه دانشجو درمحل تحصيل 30% يكماه مقرري دانشجوي بورسيه مجرد

تبصره 1 : در صورتيكه پذيرش از يكي از دانشگاههاي ممتاز مورد تاييد وزارت علوم تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي اخذ شود هزينه‌هاي بند الف بميزان 20 % قابل افزايش خواهد بود.

تبصره 2 : ساير هزينه‌هايي كه در موارد فوق‌الذكر پيش‌بيني نشده است (اعم از بليط، فرمهاي رواديد و ...) بصورت توافق طرفين خواهد بود.

 

ماده 4: شرايط پرداخت مبلغ قرارداد

1 ) 50 % مبلغ قرارداد در زمان انعقاد و امضاء قرارداد پرداخت مي‌شود.

2 ) 50 % مبلغ قرارداد پس از انجام تعهدات مؤسسه قابل پرداخت خواهد بود.

 

ماده 5: تعهدات و مسئوليت‌هاي مؤسسه

1 . 5) ارائه اطلاعات كامل، صحيح و مستند، به متقاضي در مورد شرايط ادامه تحصيل در دانشگاههاي معتبر خارج از كشور و مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي (حسب مورد)

 2 . 5) ارائه اطلاعات واقعي و به هنگام به متقاضي در مورد مقررات و ضوابط دانشگاه مورد تقاضا چگونگي شرايط زندگي از جمله هزينه زندگي، سكونت و ساير اطلاعاتي كه به طور متعارف در جهت تصميم‌گيري متقاضي مؤثر مي‌باشد.

3 . 5) بررسي صحت و تناسب مدارك مورد نياز ارائه شده متقاضي.

تبصره 1 : مسئوليت قانوني صحت مدارك مذكور با خود متقاضي مي‌باشد.

تبصره 2 : هر نوع قصور در بررسي صحت و تناسب مدارك يادشده به عهده مؤسسه خواهد بود.

4 . 5) اقدام جهت اخذ پذيرش تحصيلي در مقاطع دانشگاهي كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري از دانشگاههاي معتبر خارج و مورد تاييد وزارت خانه هاي علوم، تحقيقات و فناوري و بهداشت درمان و آموزش پزشكي

5 . 5) مؤسسه براي اخذ ويزاي تحصيلي، بنا به درخواست متقاضي، با هماهنگي دانشگاه مورد نظر و اداره صادر كننده رواديد ، اقدام خواهد نمود.

6 . 5) مؤسسه بنا به درخواست كتبي متقاضي، اقدام به ساير خدمات مربوط از جمله :

اخذ، ثبت اقامت (Police Registration) ، اسكان اوليه اجاره نمودن خانه، خريد وسايل اوليه و مورد نياز زندگي و مانند اينها مي‌نمايد (حسب مورد).

تبصره 1 : مؤسسه در صورت تاهل متقاضي جهت اخذ رواديد همراهان، با پرداخت هزينه هاي مربوطه اقدام نمايد.

7 . 5) مؤسسه پس از  اخذ رواديد و پايان اعتبار قرارداد، هيچگونه مسئوليتي در رابطه با ترك تحصيل، اخراج از دانشگاه، پناهندگي و ساير اعمال مجرمانه متقاضي نخواهد داشت.

تبصره 1 : نماينده مؤسسه موظف است حداقل به مدت يكسال پس از شروع به تحصيل متقاضي خدمات مشاوره‌اي راهنمايي را در كشور محل تحصيل به متقاضي ارائه نمايد.

تبصره 2 : در مورد بند 5.7  مؤسسه موظف است در صورت نياز، اطلاعات لازم درمورد متقاضي در اختيار مراجع قانوني صلاحيتدار در جمهوري اسلامي ايران قرار دهد.

 

ماده 6: تعهدات و مسئوليت‌هاي متقاضي

1 . 6) متقاضي با توجه به مفاد قرارداد منعقده موظف است كليه مدارك تاييد شده تحصيلي مورد نياز براي اخذ پذيرش از دانشگاه و اخذ رواديد تحصيلي را در زمان مقرر به مؤسسه تسليم نمايد.مسئوليت هرگونه تاخير در تحويل مدارك به عهده وي مي‌باشد.

2 . 6) متقاضي مي‌بايست داراي گذرنامه معتبر جمهوري اسلامي ايران بوده و به هيچ دليل ممنوع‌الخروج از كشور نباشد.

3 . 6) متقاضي موظف است برمبناي ماده 4 اين قرارداد حق‌الزحمه مؤسسه را در زمانهاي تعيين شده در قرارداد پرداخت نمايد. عدم پرداخت به موقع حق‌الزحمه موجب فسخ قرارداد خواهد شد و مسئوليت ناشي از آن به عهده متقاضي مي‌باشد.

4 . 6) متقاضي موظف است در صورت انصراف از تحصيل يا عدم اجراي مفاد قرارداد و تمايل به فسخ قرارداد، موضوع را در اسرع وقت بصورت كتبي به مؤسسه اعلام نمايد. در غير اين صورت هر گونه مسئوليت ناشي از آن به عهده متقاضي خواهد بود.

 

ماده 7: تضمين حسن انجام تعهدات

1 . 7)  براي حصول اطمينان از حسن انجام تعهدات مؤسسه و به منظور جلوگيري از تضييع حقوق متقاضي مؤسسه موضوع اين قرارداد متعهد است نسبت به سپردن تضمين معتبر به تشخيص كارگروه نظارت اقدام نمايد. در صورت انجام كليه تعهدات تصريح شده در قرارداد، توسط مؤسسه و يا تقاضاي متقاضي بر حسب مورد، قرارداد خاص خاتمه يافته تلقي مي‌گردد.

 

ماده 8: خاتمه قرارداد

در صورتي كه مؤسسه به تعهدات خود بر حسب مورد طبق توافق طرفين عمل نمايد، قرارداد حاضر خاتمه يافته تلقي مي‌گردد.

تبصره 1 : خاتمه قرارداد رافع انجام تعهدات طرفين نبوده و هيچ مغايرتي با استفاده از ضمانت مالي قرارداد به منظور جبران ضرر و زيان وارده به طرفين نخواهد داشت.

 

ماده 9: فسخ قرارداد

1 . 9) در صورتي كه متقاضي جهت اخذ پذيرش و ساير امور، مدارك غير واقعي و يا جعلي به مؤسسه ارائه نمايد، و يا به هر دليلي نتواند در زمان مقرر از كشور خارج شود مؤسسه اين حق را براي خود محفوظ مي‌دارد كه در هر مرحله از اجراي تعهدات خود، قرارداد را به طور يكطرفه و بدون نياز به هر گونه تشريفاتي فسخ و نسبت به و صول مطالبات خود  اقدام نمايد.

2 . 9) در صورتي كه مؤسسه براي متقاضي، پذيرش تحصيلي دريافت نمايد اما به هر دليلي كه منتسب به مؤسسه نمي‌باشد، براي متقاضي ويزاي تحصيلي صادر نگردد، مؤسسه مي‌تواند مراتب فسخ قرارداد را به متقاضي اعلام نمايد و پس از كسر كليه هزينه‌هاي اعمال شده، الباقي مبلغ پرداختي متقاضي را  به وي مسترد نمايد.

3 . 9) در صورتي كه متقاضي به هر دليلي كه منتسب به وي مي‌باشد از ادامه قرارداد در فاصله يك هفته از زمان قرارداد تا قبل از صدور پذيرش تحصيلي و اخذ رواديد منصرف گردد، موظف است در اسرع وقت به هر وسيله ممكن مراتب انصراف و فسخ قرارداد را به صورت كتبي به مؤسسه اعلام نمايد. در اين حالت مؤسسه حق دارد پس از كسر ده درصد (10%) از مبلغ حق الزحمه اخذ پذيرش الباقي مبلغ پرداختي داوطلب را به وي  مسترد نمايد.

4 . 9) در صورتي كه متقاضي به هر دليل كه منتسب به وي مي‌باشد از ادامه قرارداد در فاصله بيش از يك ماه از زمان امضاي قرارداد تا قبل از صدور پذيرش تحصيلي منصرف گردد، وي موظف است در اسرع وقت به هر وسيله ممكن مراتب انصراف و فسخ قرارداد را به صورت كتبي به مؤسسه اعلام نمايد. در اين حالت مؤسسه حق دارد پس از كسر تمام مبلغ حق‌الزحمه اخذ پذيرش باقيمانده مبلغ پرداختي متقاضي  را به وي مسترد نمايد.

5 . 9) چنانچه مؤسسه در هر زمان و در هر مرحله از اجراي تعهداتش بدون عذر موجه و قانوني نسبت به انجام آن قصور و تخلف نمايد، متقاضي حق دارد قرارداد را به طور يكجانبه و بدون نياز به هرگونه تشريفاتي فسخ و علاوه بر دريافت كامل مبالغ پرداختي به مؤسسه، نسبت به وصول زيان و ضرر مادي و معنوي وارده بر حسب مورد از محل تضمين‌هاي پيش‌بيني شده در قرارداد اقدام نمايد.


ماده 10: موارد اضطراري

در مواردي كه به علت بروز حوادث قهريه كه غير قابل پيش‌بيني و غير قابل انتساب به مؤسسه بوده و جلوگيري و يا رفع آن از عهده مؤسسه خارج بوده، انجام تمام و يا بخشي از تعهدات موضوع قرارداد غير ممكن گردد، مؤسسه مكلف است مراتب را در اسرع وقت با ارائه اسناد و مدارك مثبته به اطلاع متقاضي رسانده و درخواست تمديد مدت قرارداد را به نمايد، در مدت وجود اضطرار متوقف شده، هيچ‌يك از طرفين حق ادعاي خسارت از طرف ديگر را نخواهد داشت.

 

ماده 11: حل اختلافات

طرفين كوشش خواهند نمود، كليه اختلافات حاصل از اجرا يا تفسير قرارداد را به صورت مذاكره حل و فصل نمايند، در غير اين صورت موضوع از طريق مراجعه به اداره كل بورس وامور دانشجويان خارج (كارگروه نظارت) به عنوان داور مرضي الطرفين حل و فصل و حكم آن ملاك عمل و مــــورد قبول طرفين خواهد بود. در صورتي كه موضوع توسط كار گروه نظارت منتهي به حل و فصل نشود طرفين جهت ادامه پيگيري مي‌توانند به مراجع صالح قضايي مراجعه نمايند.

 

ماده 12: نشاني طرفين

نشاني طرفين قرارداد همانست كه در ابتداي اين قرارداد ذكر گرديد. هرگاه يكي از طرفين، نشاني خود را در مدت قرارداد تغيير دهد بايد موضوع را به صورت كتبي حداكثر ظرف مدت يك هفته به طرف مقابل اطلاع دهد تا وقتي كه نشاني جديد به طرف ديگر ابلاغ نشده باشد، كليه نامه‌ها و اوراق و اظهانامه‌ها به نشاني موجود در پرونده با پست سفارشي و يا با اخذ رسيد ارسال خواهد شد و تمام آنها ابلاغ شده تلقي خواهد شد.

 

ماده 13:  نسخه‌های قرارداد

این قرارداد در 13 ماده و 21 بند و 8 تبصره و در سه نسخه تنظیم و به امضاء رسیده كه بین طرفین  مبادله گردیده است و كلیه نسخه‌های آن اعتبار واحد دارند. این قرارداد بدون مهر مؤسسه ارزش قانونی ندارد. قرارداد به شماره ............................ در دفتر مؤسسه به ثبت رسیده است

 

 

مدیر عامل مؤسسه                                                       متقاضی:

      نام و نام خانوادگی                                                       نام و نام خانوادگی:

      مهر و امضاء                                                                امضاء:

      تاریخ                                                                         تاریخ:

 

 

  آدرس دفتر نظارت بر مؤسسات اعزام دانشجو به خارج از كشور:

تهران، ميدان فردوسي، خيابان انقلاب اسلامی،خيابان شهيد موسوي(فرصت جنوبي)،پلاک 27

 


بازگشت به صفحه اصلی

بازگشت به لیست کشورها

______________________________________________

مطالب مرتبط :

تحصیل در آلمان

تحصیل در اسپانیا

تحصیل در اروپا

موسسه اعزام دانشجو

تحصیل در خارج

 موسسه کوه نور

اقامت تحصیلی اروپا

بورس تحصیلی اروپا

 موسسه زبان آلمانی

موسسه زبان اسپانیایی

تحصیل در اسپانیا

سفارت اسپانیا

دارالترجمه اسپانیایی

ویزای تحصیلی

اعزام دانشجو به اسپانیا

دانشگاه های اسپانیا

چهارشنبه ١٣ فروردين ١٣٩٩
فرم ارزیابی رایگان
پرتال گفتگوی آنلاین
پربازدیدترین مطالب

درباره موسسه

کشورهای حوزه فعالیت کوه نور 

انعقاد قرارداد از راه دور

یادگیری زبان اسپانیایی و انگلیسی در کوه نور

 مزایای زندگی در اسپانیا

ثبت نام آنلاین کلاسهای زبان موسسه

لینکهای مربوطه

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

وزارت بهداشت

فروشگاه اینترنتی موسسه

سفارت ایران در مادرید

سفارت ایران در لیسبون

آموزش زبان اسپانیایی و انگلیسی

آخرین فهرست موسسات مجاز

دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم

دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت

سایت راهنمای تحصیل در خارج

سایت مرجع تبدیل ارز

قیمت روز ارز

همشهری آنلاین

سفارت اسپانیا در تهران

 

 

فرم درخواست ارزيابی رايگانIنظرات و پیشنهاداتIچگونه شروع کنیمIخدمات ماIچرا تحصیل در اسپانیا؟IاخبارIفروشگاه اینترنتیIتماس با ما
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به موسسه دانش گستر کوه نور جهت تحصیل در اسپانیا و تحصیل در پرتغال مي باشد.
آدرس: تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، خیابان حضرت ابوالفضل(ع)، بوستان 7 غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23 و واحد 5. پیامک: 30008596 تلفن: 44272450 (021)
استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.    .Copyright © 2007-2017 Koohe-Noor.com     All rights reserved