به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید

آموزش پرداخت آنلاین توسط فروشگاه موسسه

برای خرید از فروشگاه اقدامات زیر را به ترتیب انجام بدهید:

برای خرید در فروشگاه اینترنتی موسسه شما باید ابتدا در فروشگاه عضو شوید. مطابق شکل  روی آیکن عضویت کلیک کرده تا فرم تکمیل عضویت برای شما نشان داده شود.

در این مرحله  فرم عضویت را تکمیل کنید. توجه داشته باشید  حتما فیلدهای ستاره دار را پر نمایید:

در نهایت  در صورت ثبت موفقیت آمیز ثبت نام شما، تصویری مطابق شکل زیر نشان داده میشود و شما میتوانید خرید خود را انجام دهید :

دراین مرحله با اطلاعات خود وارد شده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده  بروی آن کلیک کنید، در صفحه ی بعد بر روی گزینه ی خرید کلیک کرده تا به صفحه بعد منتقل شوید:

در صورتی که قصد خرید کالاهای دیگر را هم دارید بر روی  آیکن ادامه خرید(فلش سبز رنگ) کلیک کرده ولی اگر خریدتان تکمیل شده بر روی تکمیل خرید کلیک نمایید تا به صفحه ی بعد منتقل شوید:

در این مرحله با اسفاده از روش های زیر پرداخت خود را انجام دهید:

: پرداخت در فروشگاه موسسه به دو صورت انجام می گیرد
1.    پرداخت با فیش بانکی
در این نوع پرداخت شما می توانید مبلغ مورد نظر خود را از طریق فیش بانکی به شماره حساب موجود واریز نمائید و مشخصات فیش خود را در سیستم فروشگاه وارد نمائید.در صورت انتخاب این گزینه اطلاعات شماره حساب و شماره کارت و نام دارنده ی حساب برای شما نمایش داده میشود.
2.    پرداخت از طریق شبکه های عضو شتاب(بانک ملت، پارسیان و سامان): برروی بانک موردنظر کلیک کرده تا به شبکه بانکی متصل شوید. اطلاعات مورد نیاز جهت واریز مبلغ در شبکه های بانکی به ترتیب ارائه می گردد:

شماره حساب موسسه

امتیاز به این مطلب
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.