به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا و بررسی مزایای آن

مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا؛ می تواند مسیر رسیدن به شهر آرزوها را تسهیل و تسریع کند. این روزها که بازار مهاجرت داغ داغ است و شبکه های مجازی پر شده است از عکس ها و کلیپ های فرودگاهی و خداحافظی با وطن، بخش قابل توجهی از مردم به دنبال رفاه و آرامش بیشتر در تلاش هستند تا بتوانند راهی برای مهاجرت پیدا کنند.

 چرا مهاجرت به کانادا، طرفداران زیادی دارد؟

همه ما از کیفیت بالای زندگی در کانادا زیاد شنیده ایم. شنیده های ما وقتی در کنار آمار رسمی بهترین کشورها برای زندگی که هر ساله منتشر می شود قرار می گیرد، ثابت می کند که سطح رفاه و آرامش در کانادا واقعاً بالاست.

به همین دلیل نه تنها ایرانیان، بلکه مردم بسیاری از کشورهای جهان رویای زندگی در این کشور را در سر می پرورانند.

اگر تا کنون به رفتن فکر نکرده بودید، اما تعاریف دوستان و آشنایانی که به کانادا مهاجرت کرده اند، وسوسه تان کرده است که درباره قوانین و شرایط عزیمت به این کشور بیشتر بدانید، خودتان را از مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا، محروم نکنید.

آیا ایرانیان بیشترین جمعیت مهاجر کانادا را تشکیل می دهند؟

خیالتان از این بابت راحت باشد که در کانادا غریب نمی مانید! چراکه کشور کانادا سالانه با مهاجرت ۶ هزار ایرانی موافقت می کند.

بنابراین هم اکنون بخش قابل توجهی از مردم کشور ما، کانادایی شده اند. اما اگر فکر می کنید که ایرانی ها بیشترین جمعیت مهاجران کانادا را تشکیل می دهند، اشتباه می کنید.

رتبه اول دست هندی هاست. بعد از هند، چین و فیلیپین هستند که بیشترین مهاجرت به آرنئ رادارند.

مزایای مهاجرت به کانادا

مزایای مهاجرت به کانادا

ما از سطح بالای زندگی در کانادا زیاد شنیده ایم، اما تصاویری که از کانادا به یاد می آوریم خلاصه می شود در یک سریال تلویزیونی و یک شخصیت سیاسی!

سریال تلویزیونی “به سوی جنوب” که سال ها پیش از شبکه سوم سیما پخش می شد، یکی از محبوب ترین  مجموعه ها بود که غالبا لوکیشنی برفی و سرد را به تصویر می کشید.

اما آنچه این روزها کانادا را بیشتر بر سر زبان ها انداخته است، شخصیت بین المللی جاستین ترودو، نخست وزیر کاناداست. اظهارات و منش ترودو او را در میان بومیان، مهاجران و حتی مردم دیگر کشورها بسیار معروف و محبوب ساخته است.

به هرحال این برداشت ها، همه کانادا نیست. اگر تحت مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا قرار بگیرید، از مزایا و معایب عزیمت دائمی به این کشور برایتان گفته خواهد شد. در ادامه به مزایای مهاجرت به کانادا می پردازیم:

  • استفاده از بهترین خدمات درمانی با کم ترین هزینه

خدمات بهداشتی و درمانی کشور کانادا، برترین رتبه های جهانی را داراست.

بستری در بیمارستان، لیزر چشم، خدمات دندانپزشکی و پیراپزشکی نیز تحت پوشش بیمه قرار دارند و در بالاترین سطح کیفی عرضه می شوند.

ممکن است بگویید: خب! بالاترین کیفیت خدمات درمانی، قطعا هزینه های بالایی هم در پی خواهد داشت. خوب است بدانید که هزینه پزشکی، بهداشتی و درمانی در کانادا نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر کم تر است.

اگر تحت مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا، قرار بگیرید، قطعا به شما خواهند گفت که شبکه خدمات درمانی این کشور به سیستم جهانی متصل شده است؛ بنابراین طبق قانون، دولت هزینه دسترسی به امکانات بهداشتی را برای هر آن کسی که در کانادا زندگی می کند، تامین می نماید، چه مهاجر باشد و چه بومی.

  • فرصت های طلایی شغلی

بسیاری از دانش آموختگان برترین دانشگاه های ایران، سودای کار در کانادا را در سر می پرورانند؛ چراکه این کشور را سرزمین فرصت های َطلایی شغلی می دانند.

کارشناس مهاجرتی در مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا، به شما خواهد گفت که حتی بزرگ ترین کشورهای صنعتی دنیا هم با نرخ بیکاری بالایی مواجهند، اما چنین شرایطی در کانادا وجود ندارد.

این کشور شرایطی را برای جذب مهاجر به وجود آورده است که متخصصین و صاحبان متبحر حرفه های متعدد را به عنوان نیروی کار فعال و خوش فکر جذب می کند. بنابرایک اگر طرح و ایده ای دارید که در کشور برایش سرمایه گذار پیدا نمی کنید یا دانشمندی هستید که کسی قدرتان را نمی داند، پیشنهاد می کنیم طی یک دوره مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا با شرایط این کشور آشنا شوید و دروازه های جدیدی به سوی خود باز کنید.

 

  • استفاده از بهترین شرایط آموزشی

تحصیل در کانادا آرزوی خیلی هاست. یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا نیز ویزای تحصیلی است. هزینه آموزش در تمامی مقاطع و حتی آموزش عالی بسیار مقرون به صرفه است و کیفیت آموزشی در این کشور از سطح بسیار بالایی برخوردار است.

  • آمار بسیار پایین بزهکاری اجتماعی

طی مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا، خواهید دانست که این کشور دارای یکی از پایین ترین میزان جرم و جنایت است.

آمار قتل، خشونت، آزار و اذیت زنان و جرایم خشن در دهه اخیر با کاهش ۵۰ درصدی در کانادا همراه بوده و آن را به کشوری امن برای مهاجران تبدیل کرده است.

از زیبایی های کانادا باید به عنوان آخرین مورد از مزایای این کشور نام  برد، در مقابل آب و هوای قطبی و سبک زندگی گران نیز از معایب مهاجرت به کانادا هستند.

چگونه به کانادا مهاجرت کنیم؟

چگونه به کانادا مهاجرت کنیم؟

در مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا می توانید شیوه های متعدد عزیمت دائمی به این کشور را بررسی کنید.

به طور کلی باید گفت ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و سیاسی از روش هایی است که می توان برای مهاجرت به کانادا استفاده کرد.

اگر از آن دانشجویان نخبه ای هستید که سابقه تحقیقات و اختراعات فراوان دارید، کافی است تا با دانشگاه های کانادا ارتباط بگیرید و از طریق پذیرش دانشگاه، مهاجرت کنید.

اگر کارفرمای شما رسماً اعلام کند که برای پیشبرد اهداف و چشم اندازهای کاری به شما احتیاج دارد نیز می توانید بار سفر ببندید.

کارشناس مهاجرتی در جلسه مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا به شما خواهد گفت که این دو روش، بهترین راه های سفر دائمی به کاناداست. سرمایه گذاری در درجه بعدی قرار می گیرد، پیشنهاد می کنیم هیچ وقت شیوه سیاسی مهاجرت و پناهندگی گرفتن را امتحان نکنید چون به مشکلات بعدی اش نمی ارزد!

پس از مهاجرت به کانادا چه مدت طول میکشد تا تابعیت فرد تایید شود؟

با هر روشی که به کانادا رسیده باشید، باید سه سال در آنجا سکونت کنید تا موفق به اخذ تابعیت شوید. بنابراین شما قادر خواهید بود تا ویزای تحصیلی، کاری و یا تفریحی خود را با اقامت در کانادا به پاسپورت کانادایی تبدیل کنید.

در این زمینه کارشناسان مهاجرتی می توانند طی مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا، راهنمایی های ارزنده ای به شما ارائه دهند.

 

کلام آخر

آن طور که از نوشته ها پیداست، کانادا نه تنها روی کاغذ و طبق شنیده ها، بلکه در واقعیت هم یک کشور همه چیز تمام است و همان سرزمین آرزوهایی است که عده ای حسرتش را دارند.

برای ادامه تحصیل، ارتقای مهارت های شغلی و یا سرمایه گذاری، کانادا را مقصد قرار دهید و از بالاترین سطح کیفی زندگی بهره مند شوید.

مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا؛ می تواند اطلاعات مفیدی درباره شرایط و هزینه های زندگی در این کشور به شما ارائه دهد که تصمیم نهایی را با فاطعیت بیشتری بگیرید.

سوالات متداول:

  • مزایای مهاجرت به کانادا چیست؟

در مهاجرت به کانادا از مزایی چون طبیعت زیبای کانادا، فرصت های طلایی شغلی، استفاده از امکانات آموزشی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب،  امنیت، آرامش، رفاه و سطح بالای خدمات درمانی با هزینه ناچیز بهره مند خواهید شد.

  • راه های مهاجرت به کانادا چیست؟

شما می توانید از ۴ روش تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و سیاسی برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید. بهترین روش، مهاجرت تحصیلی و کاری است .

  • چگونه پاسپورت کانادایی گیریم؟

پس از اخذ ویزای کاری، تحصیلی، تفریحی و یا سرمایه گذاری با سه سال اقامت در کانادا می توانید پاسپورت کانادایی دریافت کنید و تابعیت این کشور را به دست آورید.

امتیاز به این مطلب
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.