به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید

FAQ

1. هدف موسسه دانش گستر کوه نور از برگزاری دوره های مجازی  چیست؟

در دنیای مدرن امروز که بزرگترین سرمایه زمان و رقابت اصلی بر سر تمایزهاست،آموزش الکترونیکی این امکان را فراهم می آورد که با مدیریت زمان ، فرصت یادگیری که لازمه عصر مدرنیته و مخصوصا بروزرسانی اطلاعات و تغییرات می باشد را برای زبان آموزان فراهم آورده و ضمن ایجاد تمایز برای خود با فرهنگ به کارگیری تکنولوژیهای مدرن آشنا شده و آن را در روابط کاری و حتی شخصی برای ارتقا برند کاری و شخصی خود به کار گیرند.

2. آیا واقعاً آموزش مجازی می تواند جایگزین آموزش حضوری و روش های دیگرِ آموزش شود؟

اگر آموزش مجازی به صورت صحیح اجرا شده و اجزای تشکیل دهنده ی آن، یعنی LMS (learning management system) و محتوای الکترونیک، از کیفیت مناسب برخوردار باشند ،جایگزین بسیار خوبی برای آموزش حضوری خواهد بود.

3. آموزش مجازی برای چه کسانی مفید است؟

 آموزش مجازی به دلیل استفاده از قابلیتهای اینترنت امکان شرکت در دوره های آموزشی فارغ از زمان و مکان را می دهد. با این توصیف افرادی که دارای زمان محدودی هستند مانند شاغلین و دانشجویان و یا بدلیل مشکلات جغرافیایی امکان دسترسی به اساتید خوب را ندارند مانند ساکنین شهرهای کوچک و یا دوردست می توانند حداکثر استفاده را از فرصت های آموزش مجازی ببرند.

4. برای یادگیری به روش مجازی، چه ویژگی های فردی لازم است؟

علاقه  و پیگیر بودن مهمترین ویژگی برای فردی است که علاقمند به شرکت در دوره های مجازی ست. همچنین فرد در روش مجازی، می تواند زمانی را که می بایست صرف رفت و آمد به محل آموزش کند صرف یادگیری و تمرین نماید.

5. برای شرکت در دوره ها با مشکل سرعت اینترنت روبرو نمی شوم؟

در تهیه ی دوره های مجازی موسسه دانش گستر کوه نور سعی شده تا فرمت محتوای الکترونیک دوره ها به نحوی باشد که بلحاظ حجم و کیفیت در بهینه ترین حالت قرار داشته باشد. لذا با داشتن سرعت اینترنت حداقل 512 کیلو بایت بر ثانیه ، که این روزها مقرون به صرفه ترین روش دسترسی به اینترنت است، براحتی می توان دراین دوره ها شرکت کرد.

6. نحوه برگزای آزمون تعیین سطح برای شرکت کنندگان دوره مجازی موسسه به چه صورت است؟

آزمون تعیین سطح برای ساکنین تهران و خارج از تهران به صورت آنلاین و پس از هماهنگی کارشناسان موسسه با زبان آموز محترم برگزار می گردد

7. دوره مجازی در چه سطوحی ارائه می گردد؟

دوره های مجازی در همه ی سطوح از مبتدی تا پیشرفته برگزار می گردد.

8. آیا شرکت در دوره های  مجازی نیازمند پرداخت هزینه است؟

قطعاً هیچ کالای ارزشمندی بدون بها نیست اما اعتقاد راسخ ما این است که آموزش یک حق همگانی ست و از این رو در احتساب هزینه ها سعی شده تا به حداقل اکتفا شود. علاوه بر این یک جلسه به صورت رایگان برای علاقمندان برگزرار میشود تا  با روش کارآشنا شوند.

9. من ساکن تهران نیستم،چگونه جزوات و کتابهای دوره مجازی را تهیه کنم؟

جزوات و کتابها و منابع دوره های مجازی برای کلیه عزیزانی که ساکن تهران نیستند در صورت تمایل  از سوی موسسه ارسال می گردد.

10. روال کلی برگزاری دوره های مجازی به چه صورت است؟

لطفا به صفحه نحوه ثبت نام کلاس های آنلاین زبان موسسه مراجعه فرمایید.

11. آیا  امکان در اختیار داشتن محتوای دوره ها وجود دارد؟

محتوای آموزشی کلیه کلاسهای مجازی موسسه به صورت هوشمند و خودکار توسط نرم افزار ضبط گردیده و این محتوا پس از پایان کلاس توسط ایمیل برای کلیه شرکت کنندگان دوره مجازی ارسال خواهد شد.

12. پس از ثبت نام مراحل کار به چه شکل می باشد؟

شرکت کنندگان پس از تایید درخواست ثبت نام از سوی مدیر سایت می توانند محتوای آموزشی دروس دوره را طبق یک جدول زمان بندی مطالعه نمایند. در این روش؛ هر دوره پس از تاریخی مشخص قابل دسترسی بوده و پس از اصطلاحاً باز شدن تا انتهای دوره قابل دسترسی می باشد.  پس از اتمام جدول زمان بندی دوره و با صلاحدید مدرس دوره، آزمونی تستی از طریق سایت برگزار می شود که شرکت کنندگان می بایست به سوالات مطرح شده پاسخ دهند. در نهایت تمامی فعالیت های کاربران اعم از حضور و غیاب، آزمون پایانی، تکالیف و نیز فعالیت کلاسی (شرکت در گفتگوها و تبادل پیام با مدرس) طبق نمرات معین؛ ارزش گذاری شده و نمره نهایی هر فرد مشخص می شود.

چنانچه سئوالی در خصوص دوره های مجازی دارید که پاسخ آن را نیافته اید، از طریق پرتال پشتیبانی موسسه کوه نور مطرح نمایید تا بلافاصله به آن پاسخ دهیم.

امتیاز به این مطلب
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.